اینترنت همراه

آموزش مکالمه زبان انگلیسی - فرصت ها و تهدیدها

توجه : مودم همراه مارک فیلیپس مجهز به سیستم WIFI ، قابلیت استفاده از اینترنت توسط 12 کاربر به طور همزمان ، دارای سرعت بالا در اتصال به اینترنت ، بسیار مناسب برای مکان هایی که دسترسی به اینترنت از طریق ADSL و ... امکانپذیر نیست + قابلیت اتصال به اینترنت از طریق گوشی موبایل با استفاده از این مودم [قیمت 175,000 تومان تا اطلاع ثانوی]
قیمت ما را با فروشگاه های دیگر مقایسه نمایید !
مودم اینترنت همراه

مودم 3G

چند نکته طلایی برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

گروه دانشگاه-یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به شکل مطلوب، آرزوی هرفردی است. چه آنها که انگیزه خاصی برای استفاده از این توانایی دارند، مثل سفر به خارج، ادامه تحصیل یا استخدام در یک موسسه خارجی ویا صرفا از روی علاقه و ایجاد ارتباط با جامعه جهانی.همگان بر این اعتقاد هستند که آموزش های زبان در مدارس و دانشگاه های ایران کمکی به مکالمه نمی کند و اطلاعات مربوطه صرفا در محدوده گرامر یا ترجمه متون خلاصه می شود.برخی از خانواده های ایرانی هم چون به سختی یادگیری زبان در بزرگسالی واقف هستند، فرزندان خود را از همان سال های ابتدایی در کلاس های ویژه ثبت نام می کنند.اما بزرگسالان که فرصت شرکت در کلاس را داشته باشند، همیشه به دنبال یک مرکز معتبر هستند و شاید چندین آموزشگاه را تجربه کرده باشند. اما چون صرفا در کلاس حضور به هم می رسانند و وقتی برای تمرین های هفتگی و مطالعه قبل از کلاس نمی گذارند، عملا به جایی نمی رسند.برخی نیز که کار و شغل روزمره اجازه حضور در کلاس را نمی دهد، با خرید انواع کتاب ها و نوارها، تصمیم می گیرند که در منزل یا خودرو، شخصا اقدام به یادگیری کنند که چون اجبار و ضرب العجلی برایشان نیست، به مرور از خیر این شیوه می گذرند و مجموعه ای از کتاب و سی دی و نوار روی دستشان می ماند.آنچه که در این مطلب قصد بیان آن را داریم اشاره به نکته های کلیدی و طلایی در یادگیری مکالمه زبان است که بر اساس تجربه های مختلف بدست آمده است.
سه شرط اصلی برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی
١- انگیزه: تصمیم خود را بگیرید! به چه منظوری می خواهید زبان یاد بگیرید؟ اگر مصمم هستید، آغاز کنید وگرنه وقتتان را تلف خواهید کرد!
٢- وقت و انرژی: یادگیری زبان یک کار ممتد و وقت گیر است و نباید بین بخش های مختلف آن فاصله انداخت، پس دقیقا مشخص کنید در طول هفته چه زمانهایی را برای یادگیری مکالمه اختصاص می دهید.
٣- محیط مناسب: هنگام یادگیری زبان باید فضای مناسب و ساکتی رو در نظر داشته باشید تا از تمرکز لازم برخوردار شوید.روی مکان های شلوغ یا ماشین و غیره زیاد حساب نکنید.
یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یكی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی عصر ارتباطات است . پهناوری رو زافزون دهكده جهانی و استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترك در آن، برقراری روابط را سریع تر و پرمعنا تر کرده است. چنانچه امروز شاهدیم، برای دسترسی به هرگونه اطلاعات چه از طریق اینترنت، کتاب، مطبوعات یا ارتباط با مردم کشورهای مختلف، نیازمند زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترکیم . با وجود این که این نیاز را درك کرد هایم و با وجود ت مامی کلا سها، معلمان خصوصی و دور ههای مختلفی که در آنها شرآت م یآنیم، متأسفانه توانایی استفاده از این زبان را نداریم. چرا آه ما به سیست مهای اشتباه یادگیری متصل شده ایم و روز به روز عادت به اشتباهمان را بیشتر می کنیم. پس در گام اول باید انگیزه و هدفمان را از یادگیری مشخص کنیم. باید یاد بگیریم که اصول اولیه این زبان چیست؟ ویژگی های یك موسسه خوب، انتخاب یك واژ هنامه مناسب، نحوه تلفظ کلمات و ... را بدانیم. اگرچه در ابتدا ساده به نظر می رسند اما هریك در دل خود راز هایی دارند که اگر به آنها عمل نشود در جهت عكس عمل خواهند کرد .
نماد اعتماد
بخش پشتیبانی
سوالی دارید؟

مودم اینترنت همراه
با ما تماس بگیرید
اخبار
اینترنت همراه چند کاربره
محافظ لپ تاپ شما
مودم اکسترنال
متا تگ